Соционика, знакомство, работа, отдых

Выявляем способность к профессии
Делаем подбор кадров

 

Определяем соционические типы
Знакомим дуалов

Наши услуги

  главная вверх контакты українською english

социон - FB
услуги теория практика статьи знакомства работа отдых обучение менеджмент отзывы

мир гармонии
кадры в бизнесе
социальные сети
социон - FB
 

 

Проект "Социон - FB" 
Решить проблему клиента

Впровадження бізнес-проекту "Соціон".

Анатолій Гречинський, генеральний директор Всеукраїнського Центру Соціоніки (ВЦС), впроваджує на сторінці Facebook новий бізнес-проект «Соціон». Суть проекту полягає в тому, щоб вирішити проблему клієнта.
За авторською методикою візуального визначення соціонічних типів (за фотографією або відео) А.Гречинського можна визначити соціонічний тип людини та виявити закономірні стосунки між людьми.
Суспільство складається з 16-ти соціонічних типів. Ми носії 16-ти програм, кожний з нас має свою. Діємо за своєю програмою, виконуємо свою місію – реалізуємося і удосконалюємося – стаємо мудрішими! Скільки мудрості можна черпати з різних джерел — від друзів, із книжок і фільмів, від геніїв і від простих людей, які непомітно живуть серед нас, знаходять сенс свого життя або в роботі, або в сім’ї, — живуть за своїми правилами та переконаннями.
Власні проблеми можна рішити, спостерігаючи за життям інших людей! У фільмах можна побачити, як живуть різні люди, як вони виживають у складних обставинах, як розвиваються самі, як складаються їхні стосунки.
Сценарії до фільмів в основному взяті з реального життя, яке актори відтворюють на екрані. Частіше за все те, що відбувається в кіно, часто відбувається і в житті.

Отож, задача ВЦС —
• розкрити характер акторів, героїв кінофільмів, просто відомих людей через шоу-програми, кіносюжети, телепередачі автобіографічного та історичного спрямування;
• виявити стосунки між акторами, героями фільмів та між відомими постатями в усіх галузях;
• продемонструвати закономірність проявів соціонічних типів, стосунків між людьми на прикладах сюжетів кінофільмів;
• розшифрувати, перекласти зрозумілою мовою все те, що показують в кіно, в телепередачах, у шоу.

Уявіть: Ви знаєте свій соціонічний тип і соціонічний тип когось із своїх друзів або близьких людей, знаєте, які між вами закономірні стосунки, переглядаючи фільм, взнаєте, що герої фільму мають ті ж соціонічні типи, як у Вас і Вашого знайомого чи знайомої, в такому випадку Ви можете спостерігати, як у кіно актори відтворюють те, що вже відбувалося у Вашому житті. Таким чином, спостерігаючи за розвитком стосунків героїв фільму, Ви наперед можете знати, як складеться Ваша ситуація в реальному житті.
Використовуючи вище описаний наочно-прикладний метод, авторську методику візуального визначення соціонічних типів за фотографією А.Гречинського та таблицю «Етапи розвитку стосунків» (детальніше http://www.socionics.in.ua/ukr/stosunky/stosunky.htm), розроблену тим же автором, можна врегулювати взаємодії в суспільстві, розкрити соціонну організацію та показати закономірні стосунки між людьми.
Всі визначення соціонічних типів, які вказані на сторінці Facebook від ВЦС і на сайтах www.socionics.in.ua та www.shana.org.ua визначені та перевірені тільки в ВЦС А.Гречинським.

 

 

KMindex

главная ] услуги ] теория ] разработки ] статьи ] знакомства ] работа ] [ отдых ] [ обучение ] менеджмент ]отзывы ]

Все вопросы направляйте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраинский Центр Соционики. Авторские права защищены.