Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

дозвілля
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

про нас
наукові твори
проекти
освіта
наука
психологія
типування
політика
здоров'я
дозвілля
сім'я
виховання

 
<головна>дозвілля>відпочинок>деньдуальності-2004>2005>2006>2007>2008>2009>2010>2011>2012>

Серед своїх краще

Що б ми не робили, як би себе не оберігали від перенапружень, перевантажень і втоми, нам однак потрібен відпочинок. Втомившись, ми почуваємо себе не дуже приємно, тому й шукаємо комфорту в місцях, де можна відволіктися, забутися, розважитися від гнітючого, неприємного. Нам здається, що отримавши відпочинок фізично, ми підготували себе до наступних активних дій. Але є приклади, коли спортсмени були у відмінній спортивній формі і програвали змагання тим, які фізично були слабшими, а психологічно мали перевагу. Колись у давнину після військових походів, щоб швидко зняти накопичену психічну напругу, для вояків влаштовували оргії, де міцне вино і розгульні дівки допомагали їм швидко обновити сили до наступних походів. Щоб відчути справжній відпочинок, немає потреби займатися тим, чим займалися наші пращури, варто людині налаштувати свою психіку для отримання психічних флюїд з доповнюючим партнером, і ніякі сторонні утіхи не замінять дуального відпочинку. Бо розваги - це не відпочинок, це зміна обставин і переключення думок на інше.

Ви теж, мабуть, знаєте по собі, що з одними людьми нам легко й приємно спілкуватися, а інші відштовхують, незалежно від рівня культури й освіти. Чому це так, розкриває соціоніка. Все залежить від нашої психіки – саме вона відчуває “своїх” людей, тобто близьких за духом, цінностями, поглядами, які найкраще зрозуміють Вас, підхоплять Ваш гумор, спілкуватися з якими легко й цікаво, в присутності яких поліпшується настрій. Мовою соціоніки – це ті люди, які разом з Вами належать до однієї квадри. З людьми своєї квадри охоче спілкуються, бо це активізує. А контакту з іншими просто намагаються уникати, тому що вони завжди в якійсь мірі втомлюють, не розуміють, не сприймають. Причина відчуженості людини в суспільстві – це відсутність можливостей об’єднуватись у квадри. Але об’єднуватись уже можна.

Практика роботи і відпочинку в психічно сумісному колективі підтверджує дієвість законів соціоніки. Підйом настрою, цікаве, змістовне спілкування, жарти, які зрозумілі всім і охоче підхоплюються – все це невимушено відбувається у гурті людей, які за соціонічними типами належать до однієї квадри. До речі, колектив Підприємства “Соціонічні Технології” – одна квадра, і всі співробітники мають дуальні сім’ї. І ми можемо порівняти попереднє життя, де було невдоволення через те, що немає поруч людей, які розуміють і підтримують, знаємо, як нудно було, або якою штучною була веселість у компаніях чи то родичів, чи знайомих, де відчували себе чужими.

Якщо пройтися вулицями столиці, впадає в око жвава вулична торгівля і велика кількість розважальних закладів: кафе, барів, ресторанів, нічних клубів. Здається, ніби веселіше стало жити. А чи так це насправді?

Наразі люди, втомлені від роботи і пригнічені негараздами міжособових стосунків прагнуть відвокліктися і шукають відпочинку й розслаблення через алкоголь чи наркотики, або користуються послугами різних розважальних закладів. Існує цілий шоу-бізнес, який пропонує розваги через музику, пластику, світлові ефекти, естрадні номери і звичайно, алкоголь. Але чомусь при цьому хто гучно веселиться, а хто самотньо нудьгує, і в першому і в другому випадку люди відчувають після подібних розваг спустошеність, ніби просто даремне згаяли час, якось провели його. У них як була, так і залишилася проблема вільного часу – куди б подіти себе, чим би зайнятися, знайти щось цікаве, приємне. А що може бути приємнішим за спілкування з цікавою особистістю, привабливою людиною? Та віднайти таку людину нелегко.

Істине задоволення від відпочинку може надати комплекс розважальних заходів і приємне спілкування з людьми однієї квадри, адже люди збираються у гурт для спілкування, і як незатишно і нудно їм там, коли спілкування немає. Просто випити і поїсти ніхто не прагне.

Практикою неоднарозово підтверджено, що піднесений настрій і приємне, змістовне спілкування виникає у гурті людей, які за соціонічними типами належать до однієї діади і квадри, до речі, тоді весело і без алкоголю, - і так відчувається спорідненість душ. А спільний відпочинок таких людей – це найкращий спосіб відновлення сил – фізичних і духовних.

ПРОПОЗИЦІЇ

Пропонується два варіанти організації більш якісного відпочинку в існуючих розважальних закладах:

1) групувати в одному приміщенні для розваг і відпочинку людей по квадрам – по кожному столику чи групі столів.

2) призначати дні кожної окремої квадри. Наприклад: завтра запрошуються відвідувачі, які належать до першої квадри, наступного дня – люди, що належать до другої і т. д. До кожної квадри слушно підбирати тамаду чи конферанс’є, який є ведучим даної квадри.

Для цього потрібно їх відвідувачам визначити свій соціонічний тип.

В умовах конкуренції такий розважальний заклад набуде більшої популярності за інші, і настане вірогідність відвідування його не тільки молоддю чи легковажними людьми, а й іншими верствами населення – і серйозні й інтелігентні люди не відмовляться від подібного цікавого і змістовного відпочинку. Спеціалісти Центру Соціоніки готові взяти на себе відповідальність за визначення соціонічних типів майбутніх відвідувачів, а також організацію заходів такого шоу-відпочинку. На практиці ви відчуєте правильність визначення соціонічних типів.

Можна набирати групи психічної сумісності для організації відпочинку у будь-якому розважальному закладі. Надсилайте Ваші дані, і Ви матимете змогу відчути на собі приємність відпочинку у квадрі. Визначення соціонічного типу коштує 300 гривень.

Є реальна можливість створити санаторій психічного оздоровлення і відпочинку там, де є чудові краєвиди, і річка Рось, і ліс і луки. Шукаємо спонсорів для будівництва і співробітництва.

Існує відповідність між природними здібностями людини і діяльністю, яку вона обирає. Не кожен може бути ведучим концерту чи розважальної програми, тамадою, працювати у шоу-бізнесі. Якщо Ви стоїте перед вибором найкращого претендента на подібну роль – звертайтесь до Центру Соціоніки. Визначивши соціонічні типи конкурсантів, ми можемо рекомендувати тих, які найкраще реалізуватимуть себе у такій справі. Обираючи завчасно тамаду на весілля чи інші розважальні заходи, звертайтесь до нас – і ми допоможемо зробити найкращий вибір.

Немає поганих і хороших акторів – є невідповідні ролі. Щоб найкраще зіграти якусь роль, треба просто бути у цій ролі самим собою. І виснажуватися тоді актор не буде, і приємно сприйматимуть його глядачі. При постановці нового спектаклю чи наборі артистів на зйомки фільму варто визначати їх соціонічні типи, щоб на кожну роль обирати людину відповідного соціонічного типу. Спеціалісти Центру Соціоніки готові це робити.

<головна>дозвілля>відпочинок>деньдуальності-2004>2005>2006>2007>2008>2009>2010>2011>2012>
 

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені