Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

політика
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

про нас
наукові твори
проекти
освіта
наука
психологія
типування
політика
здоров'я
дозвілля
сім'я
виховання


Як досягти своєї мети в переговорах

Засобами психології цього не досягти!

В усіх галузях суспільно-економічного життя основним напрямом є гуманізація, тобто, все, що не робиться, повинно робитися на благо людини, для людини і враховуючи, перш за все, людський чинник. Нарешті людина виступає на перший план, адже все, що відбувається в нашому житті – робиться розумом і руками людини. Тому й існує посилена потреба у знаннях про людину, щоб точно розкрити її здібності, можливості, знати, що вона вміє і як, як поведе себе в тій чи іншій ситуації, як зреагує на ту чи іншу інформацію. Все це відкрито для тих, хто володіє знаннями і здобутками соціоніки і вміє практично застосовувати їх. Визначивши соціонічний тип, а досвічений спеціаліст робить це швидко – можна знати не тільки суть психіки людини і основні сталі риси характеру, а й передбачити її стосунки з іншими, її поведінку у різних ситуаціях, у тому числі й екстремальних. Такі вміння будуть в нагоді всім, хто має справу з людьми: керівникам, менеджерам, педагогам, дипломатам, політикам. Адже якими б досвіченими не були політичні оглядачі, їх прогнози, буває, не справджуються через непередбаченість дій політиків. Хто знає соціоніку – може передбачити дії людини, а політики – це люди. Політоглядачі й аналітики логічно розглядають ситуації в системі держава-держави, події-причини-наслідки. Але не враховують належним чином закономірні прояви політиків і результати впливу закономірних стосунків між ними при веденні переговорів, при їх участі у “політичних іграх”. Та й результати переговорів залежать від тих людей, які приймають в них участь.

Політика зараз “брудна справа”, бо людину ще не знають, (а соціоніка ці знання вже має!), та й сама людина недосконала: політиками часто керує не справедливість, гуманність та інтереси держави й людей, а власні амбіції, жадібність, прагнення все більшої влади і сфер впливу… Звідси і “бруд” у політиці… Але вже зараз можливо “очистити” її, використовуючи знання соціоніки й ширше впроваджуючи її в життя.

Знаючи природні здібності людини, можна вибирати керівників, які були б на своєму місці, а отже, найкращим чином виконували б свої обов’язки й були б відповідальними за свої дії. Історію роблять люди.

Спеціалісти Центру Соціоніки надавали практичні пропозиції політичним діячам, таким як О.Турчинов, Ю.Тимошенко, Ю.Костенко, В.Онопенко, О.Мороз, М.Павловський, А.Матвієнко, Т.Чорновол, Л.Скорик, щоб посилити їх позиції, надати їм реальної якісної переваги під час активних дій опозиції в період патріотичного підйому населення проти безчинств кучмівського правління. Але, на жаль, вони були так захопленні власними організаційними питаннями, що проігнорували їх. Може, тому і не змогли використати слушний момент для прогресивних перетворень в Україні.

ПРОПОЗИЦІЇ

Пропонуємо виділити і направити на навчання до Центру Соціоніки довірених осіб, щоб бути радниками політичних діячів щодо виявлення потенціалу людей. Центр соціоніки може стати вашим консультативним пунктом у допомозі вирішення проблем, пов’язаних з людським чинноком і взаємодій між людьми.

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені