Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

невдалий шлюб
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

історія педан
40 років соціоніці
Соціоніка - орієнтир
любов
секс-орієнтація
дуальний секс
почерк-соціотип
стан
правильний тип
соціоніки
світло соціоніки
невдалий шлюб
досвід дуальності
вибір партнера
сьогодні

 

Вдалий чи невдалий шлюб - часто є питанням життя або смерті

Що стосується інсультів, хвороб бронхів та легенів, то тут все можна легко пояснити з наукового погляду. Сімейні люди, особливо це стосується чоловіків, краще харчуються, ніж одинаки. Тобто вони отримують більше необхідних для підтримання працездатності і здоров’я білків, вітамінів та мікроелементів. А ось із нещасними випадками справа загадкова, складна, і мабуть, містична.

Якщо згодитися з тим, що життя в шлюбі справді позначається на здоров’ї людини, то доведеться взяти до уваги й такий висновок вчених: в середньому добрі й стабільні стосунки зберігають здоров’я і подовжують життя, тоді як невдалий шлюб катастрофічно погіршує здоров’я. За останній час вчені накопичили чимало доказів руйнівної дії невдалого шлюбу. Особливо згубно він позначається на здоров’ї жінок.

Невдалі шлюбні стосунки можуть призвести до зовсім несподіваних негативних наслідків. Так, наприклад, і у чоловіків, і у жінок, нещасливих у шлюбі, частіше трапляються захворювання ясен і зубів. Під час двох досліджень було встановлено, що стреси у таких людей ведуть до виразки шлунка. Ті ж подружжя, які живуть щасливо, легше переносять біль. Можливо, саме це й пояснює феномен того, що серед мазохістів і терористів є чимало одружених чоловіків, які своїм шлюбом задоволені.

На погляд професора психіатрії з Пенсильванського університету Джеймса Койні, котрий вивчає питання про те, як якість шлюбу позначається на відновленні здоров’я у кардіологічно хворих, набагато важливіше те, що щасливий шлюб стимулює у таких людей бажання жити. „Навіть якщо ваша особиста воля до видужання послаблена, зобовязання щодо партнера, з котрим прожито щасливі роки, дають вам сили для боротьби з недугою” – пише професор Койні. В той же час, за його словами, невдалий шлюб може призвести до гірших наслідків, ніж у тому разі, якби шлюбу зовсім не було.

„Якщо нелюбий партнер, який викликає роздратування, каже хворому: „Дихай глибше упродовж півгодини”, то хворий у відповідь буде, навпаки, затримувати дихання. Іншими словами, невдале подружнє життя знижує опірність організму, викликає бажання піти з життя. Отож удача чи невдача у шлюбі часто буває в буквальному значенні питанням життя чи смерті”, - пише професор Койні в „Американському кардіологічному журналі”.

Ось чому, якщо хочете бути щасливими та жити довго і не хворіти, беріть шлюб із тими, кого по-справжньому любите. Адже зовсім не випадково практично усі, хто прожив понад сто років, бодай один раз були у щасливому шлюбі. А у деяких везунчиків долі таких шлюбів було кілька.

Валерій Заславський.

Коментар

Не загадкова і не містична справа стосовно невдалих одружень, які призводять до нещасних випадків і погіршення здоров’я. Адже фізіологічний стан нашого організму залежить від психічного стану, який впливає на нервову систему а відтак на інші органи і організм вцілому. Дискомфортні стосунки у сімї ведуть до конфліктів і стресів. Конфлікт – це не завжди бурхливі суперечки і сварки. Часто задушлива атмосфера внутрішнього конфлікту спричинює постійний стрес і призводить до депресивних станів, відчуття безвиході, втоми від життя. Медикаментозне лікування такого подружжя не дає бажаних наслідків, адже не усуваються причини хвороб. Розлучення тільки частково звільняє людей від стресів неприємних стосунків, - адже почуття самотності, непотрібності,  відсутність сімейного затишку і повноцінного спілкування теж призводить до хвороб.

Уникнути хвороб можна лише через зважене, серйозне ставлення до вибору партнера для створення сімї. Почуття любові рідко може зарадити у цьому. Адже у економічно розвинених країнах шлюби з розрахунку матеріальної вигоди вже стали історичними. Люди вільно обирають собі партнерів за особистими уподобаннями, симпатією, прагнуть одружуватися з тими, з котрими відчувають душевну приємність, яких палко кохають. А розлучення, як були, так і досі залишаються звичним явищем. Проходить кохання, у сімї виникають страждання, люди дратуються, нервуються, хворіють.

Не достатньо, отже одружуватись, кохаючи один одного. Необхідно перш за все знати, чи психічно сумісні ви між собою. Бо тільки в такому разі можуть вcтановитися гармонійні взаємини і тільки психічно сумісні партнери можуть бути щасливим подружжям. Мало того, такі люди оздоровлюються, у них зникають попередні хвороби, вони стають спокійнішими, врівноваженішими, приємними у спілкуванні, вільними духом, добрими душею і дійсно щасливими.

Звертайтесь за порадою і допомогою до соціоніки.

10 червня 2003 року. 

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені