Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

сім'я
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

про нас
наукові твори
проекти
освіта
наука
психологія
типування
політика
здоров'я
дозвілля
сім'я
виховання


Гармонійна сім’я – наше здоров’я, найвище задоволення і щастя

В народі існує поняття сім’ї - як близької родини, чоловіка і дружини, батьків і дітей, що разом проживають. Але це не повне її розуміння. Сім’я має набагато ширше значення – це спаяність душ, духовна рідність, теплий мікроклімат, моральність, дружба. Це об’єднання інтересів і спільна в усьому праця, коли кожний само собою без очікувань включається до роботи, не перекладаючи ношу на іншого, і не відкидаючи того, що може зробити сам. Це добрі, теплі, приязні стосунки на основі взаємоприхильності і відданості.

Соціоніка – єдина наука про людину, яка допомагає кожному вирішувати сімейні проблеми та завдання. Дотримуючись її законів можна створити дуальну сім’ю - міцну, гармонійну, щасливу, де немає проблем у порозумінні між усіма її членами.

Якщо ж сім’я вже створена, і в ній існують невдоволення й проблеми, але подружжя не бажає вирішувати їх крайнім методом – розлученням, спеціалісти НВП “Соціонічні Технології” можуть надати консультації після розкриття міжособових стосунків й послуги щодо корекції стосунків у письмовій або в усній формі.

Певні закономірні стосунки утворюються між усіма членами сім’ї, і для їх виявлення необхідно визначити соціонічні типи тих людей, стосунки з якими цікавлять. Спеціалісти Підприємства мають досвід такої роботи. Люди, які не знайомі із законами соціоніки, звертаючись до нас, дивуються точності співпадання опису стосунків з тими реальними, які утворюються в житті, адже спостерігачів їх взаємодій не було!

Корегувати стосунки можна, але для цього не достатньо рекомендацій спеціалістів. Необхідна повсякденна робота над собою обох партнерів по дотриманню наданих настанов і вказівок. При прагненні безконфліктного життя, в постійних зусиллях волі, терплячості і наполегливості люди отримують певні бажані результати. Але повної гармонії і тієї приємності, які природно виникають у дуальних сім’ях, все ж не досягти.

Людина звикає до хорошого і поганого, в поганому вона гине, а в хорошому – квітне! Іноді розлучення є єдиним виходом із нестерпної ситуації, в якій опиняються через сімейні негаразди батьки і діти. Разом із сім’ями страждає і суспільство: це і роздратування, і агресивність, і алкоголізм, і наркоманія, і злочинність, і проблеми “важких дітей” через зламані долі і душевні травми. Щоб не допускати цього, сім’ї повинні бути тільки дуальними.

Люди, яким не відома соціоніка, шукають причини дискомфортних стосунків у недоліках характеру партнера, намагаючись змінити його, або займаються самопоїданням, і таким чином ще погіршують ситуацію. Наукою доведено, а практикою підтверджено, що закономірні стосунки – явище природне, вони виникають від взаємодій партнерів, точніше їх психік, все залежить від того, який психоінформаційний генетичний код (соціонічний тип) мають обоє від народження. Цей тип не змінюється протягом життя. Середовище, в якому знаходиться людина, змінює риси характеру, але не соціонічний тип. І як раз нещасливі сім’ї, на жаль, псують характер, а в дуальних люди стають добрішими, чуйними, життєрадісними.

Отже, закономірні стосунки можна передбачити. Всі стосунки спершу приємні, і проявляються в повній своїй силі, травмуючи психіку обох партнерів, лише з часом при більш тісних взаємодіях, особливо у сім’ї.

Щоб не страждати в майбутньому, не ламати життя собі і своїм дітям, варто одружуватися лише з психічно-доповнюючими партнерами – дуалами. Дуал – це найкращий друг, який і зрозуміє сповна, і підтримає, і надасть дієву, потрібну допомогу. Дуалам завжди затишно, приємно, цікаво, кожен почуває себе самим собою: невимушено, розкуто, вільно, немає потреби підлаштовуватися до іншого. Дуал – це Ваша половинка, якої завжди не вистачає, яку кожен шукає.

До речі, в дуальних сім’ях діти завжди народжуються дуальними – це доведена закономірність: хлопчик має тип батька, а дівчинка – матері. Діти легко виховуються і навчаються саме в дуальних сім’ях, отримують всю необхідну життєву інформацію. В інших, недоповнюючих сім’ях діти обділені такою увагою.

ПРОПОЗИЦІЇ

Хто прагне щастя собі і думає про своїх дітей, звертайтесь до Центру Соціоніки, фахівці якого допоможуть Вам у пошуку дуалів. Там є інформація про людей, які теж шукають Вас. Ви можете звернутися із своїми знайомими, щоб узнати, як розвиватимуться стосунки між Вами, щоб оберегти себе від неприємностей і нікому не потрібних страждань.

Для допомоги у створенні гармонійної сім’ї пропонуються:
- характеристика доповнюючої людини;
- розкриття суті дуальних стосунків;
- навчання визначати за зовнішністю свого дуала;
- координати доповнюючих партнерів.

Бездітні сім’ї, які мають намір взяти на виховання дитину із Дитячого будинку, звертайтесь до нас, щоб оминути майбутніх неприємностей дискомфортних стосунків. Визначивши свій соціонічний тип, Ви будете знати, дитину якого соціонічного типу краще обрати. Не має значення, чи дуальна Ви пара, чи ні, можна підібрати дитину такого типу, щоб вона була дуальною або тотожньою одному із Вас.

Дізнаєтесь більше у розділі “Сім’я і діти” Теорії, а також із книги “Знайди гармонію в житті”

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені