Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

соціальні мережі
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

світ гармонії
кадри в бізнесі
соціальні мережі
соціон - FB

 

Проект "Соціальні мережі" 
Пошук партнерів для спілкування

1. Організація: Всеукраїнський Центр Соціоніки Науково-впроваджувальне підприємство “Соціонічні Технології”. Генеральний директор, засновник наково-впроваджувального підприємства "Соціонічні Технології" Гречинський Анатолій Євгенович.

2. Напрямок: Науково-дослідницька впроваджувальна діяльність.

3. Програма: Урегулювання взаємодій в суспільстві. Пошук друзів, однодумців, партнерів для бізнесу, другої половинки для створення сім'ї, Підбір партнерів психологічної сумісності. Створення комфортних, гармонійних стосунків. 

4. Курс: Визначення соціонічних типів людей для спілкування за методикою візуального визначення соціонічних типів за фотографією А. Гречинського.

5. Актуальність проекту: Спілкування - найбільша цінність в житті людини. Пошук партнерів - це насамперед пошук спілкування за певними критеріями (соціонічний тип, вік, зовнішність, вага, зріст, колір волосся, освіта, професія, інтереси, соціальний статус, регіон помешкання тощо). Найприємніші спілкування - це спілкування з дуалом. Практикою підтверджено, що дуальні програми партнерів мають повне психічне доповнення, що надає комфортного спілкування. В широкому розумінні спілкування - це спілкування з усіма, отже з усіма людьми різних соціонічних типів. Отож, пошук партнерів може бути необов'язково дуалів. Особливо важливо мати знання свого соціонічного типу кожному з партнерів, тоді їх вміння використовувати свої якості виведе їх в майбутньому на новий виток розвитку, до прогресу в їх стосунках, і так по спіралі з наступним повторенням.

6. Виконання конкретної роботи: Визначення соціонічних типів. 

Варіант 1: Замовник спочатку визначає свій соціонічний тип в ВЦС, і тільки потім замовляє Виконавцю (ВЦС) визначити і виявити п'ятьох осіб конкретного соціонічного типу з певного загалу на конкретно вказаному Замовником сайті за попереднім узгодженням з Замовником критерій віку осіб.

Варіант 2: Замовник спочатку визначає свій соціонічний тип в ВЦС і замовляє Виконавцю (ВЦС) визначити соціонічні типи конкретно наданих ним п'ятьох осіб, і назвати з п'ятьох запропонованих ним осіб, хто саме з них є дуали Замовника. Соціонічні типи наданих осіб не дуалів Виконавець Замовнику не називає.

7. Очікувані результати:

Для Замовника і вибраного Партнера:

- Знання свого соціонічного типу;
- Отримання Довідки або Свідоцтво про офіційно визначений соціонічний тип в ВЦС;
- Безкоштовне внесення даних в базу даних "Знайомств" ВЦС;
- Можливість знайти друзів і однодумців, дуального партнера;
- Передбачення стосунків з іншими;
- Знання, як уникати непорозумінь і конфліктів;
- Отримання корекції стосунків;
- Надаються рекомендації щодо спілкування;
- Удосконалення особистості;
- Можливість створити дуальну сім’ю.
- Послуга виконується дистанційно, на відстанні упродовж тижня (не потребує контактів з імовірним партнером, оговорення, спілкування тестування);
- Не витрачається дарма час;
- Не витрачаються зайві кошти.

8. Бюджет проекту (оплата):

- Визначення соціонічного типу (див. в таблиці розділу "Послуги").
- Визначення соціонічних типів осіб "Варіант 1" (див. в таблиці розділу "Послуги").
- Визначення соціонічних типів осіб "Варіант 2" (див. в таблиці розділу "Послуги").

Проект створений А. Гречинським, генеральним директором Всеукраїнського Центру Соціоніки Науково-впроваджувального підприємства “Соціонічні Технології”. Проект "Соціальні мережі" зареєстрований в ВЦС: серія ПР № 0012-06 від 17.10.2011 року.

Перспективні цілі діяльності Підприємства: наукова організація соціальних груп, вдосконалення суспільства в гармонійний соціон завдяки функціонуванню Всеукраїнської соціонічної бази даних (ВС-Бази).

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені