Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

соціон - FB
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

світ гармонії
кадри в бізнесі
соціальні мережі
соціон - FB

 

Проект "Соціон - FB" 
Вирішити проблеми клієнта

Анатолій Гречинський, генеральний директор Всеукраїнського Центру Соціоніки (ВЦС), впроваджує на сторінці Facebook новий бізнес-проект «Соціон». Суть проекту полягає в тому, щоб вирішити проблему клієнта.
За авторською методикою візуального визначення соціонічних типів (за фотографією або відео) А.Гречинського можна визначити соціонічний тип людини та виявити закономірні стосунки між людьми.
Суспільство складається з 16-ти соціонічних типів. Ми носії 16-ти програм, кожний з нас має свою. Діємо за своєю програмою, виконуємо свою місію – реалізуємося і удосконалюємося – стаємо мудрішими! Скільки мудрості можна черпати з різних джерел — від друзів, із книжок і фільмів, від геніїв і від простих людей, які непомітно живуть серед нас, знаходять сенс свого життя або в роботі, або в сім’ї, — живуть за своїми правилами та переконаннями.
Власні проблеми можна рішити, спостерігаючи за життям інших людей! У фільмах можна побачити, як живуть різні люди, як вони виживають у складних обставинах, як розвиваються самі, як складаються їхні стосунки.
Сценарії до фільмів в основному взяті з реального життя, яке актори відтворюють на екрані. Частіше за все те, що відбувається в кіно, часто відбувається і в житті.

Отож, задача ВЦС —
• розкрити характер акторів, героїв кінофільмів, просто відомих людей через шоу-програми, кіносюжети, телепередачі автобіографічного та історичного спрямування;
• виявити стосунки між акторами, героями фільмів та між відомими постатями в усіх галузях;
• продемонструвати закономірність проявів соціонічних типів, стосунків між людьми на прикладах сюжетів кінофільмів;
• розшифрувати, перекласти зрозумілою мовою все те, що показують в кіно, в телепередачах, у шоу.

Уявіть: Ви знаєте свій соціонічний тип і соціонічний тип когось із своїх друзів або близьких людей, знаєте, які між вами закономірні стосунки, переглядаючи фільм, взнаєте, що герої фільму мають ті ж соціонічні типи, як у Вас і Вашого знайомого чи знайомої, в такому випадку Ви можете спостерігати, як у кіно актори відтворюють те, що вже відбувалося у Вашому житті. Таким чином, спостерігаючи за розвитком стосунків героїв фільму, Ви наперед можете знати, як складеться Ваша ситуація в реальному житті.
Використовуючи вище описаний наочно-прикладний метод, авторську методику візуального визначення соціонічних типів за фотографією А.Гречинського та таблицю «Етапи розвитку стосунків» (детальніше http://www.socionics.in.ua/ukr/stosunky/stosunky.htm), розроблену тим же автором, можна врегулювати взаємодії в суспільстві, розкрити соціонну організацію та показати закономірні стосунки між людьми.
Всі визначення соціонічних типів, які вказані на сторінці Facebook від ВЦС і на сайтах www.socionics.in.ua та www.shana.org.ua визначені та перевірені тільки в ВЦС А.Гречинським.

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені