Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

свято 2004
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

свято 2004
свято 2005
свято 2006
свято 2007
свято 2008
свято 2009
свято 2010
свято 2011
свято 2012

 
<головна>дозвілля>відпочинок>день-дуальності 2004>2005>2006>2007>2008>2009>2010>2011>2012>

Свято дуальності

 

Вперше відзначили свято дуальності – без поздоровлень і нагород, без концертів і урочистостей – а в затишному колі любителів та знавців соціоніки, також був присутнім і Антончик син Анатолія. У затишному, тому що зібралися люди, які психічно доповнювали одне одного, а якщо вам щастило спілкувалися у колі дуалів, Ви, звичайно, відчували ту незбагнено приємну ауру вишуканого піднесення, тепла, умиротворення і затишку, коли відходять проблеми і неприємності здаються несуттєвими, коли кожна мить бринить гармонією. Це якщо дуалів двоє, а якщо таких пар пять? Мабуть, уявили, і, мабуть, пошкодували, що не були присутніми…

До Києва приїхали на це свято навіть дівчата із Харкова. Серед запрошених не відмовився ніхто. Хоча свято почалося з певних розчарувань і остраху, що чоловіків не буде! Жінки впоралися із святковим столом, а де ж їхні дуали? З якими, до речі, вони до того не бачилися. Якими ж цінними вони виявилися, коли один за одним переступали поріг! Але найбільш урочистим виявився момент, коли завітала дуальна пара, які до свята вже встигли здружитися. Всі відчули різницю: коли входить одна людина, а коли – дуальна пара.

Якщо Ви бували у товаристві людей, до того не знайомих одне з одним, то відчували, мабуть, ніяковість і бажання, аби скоріше подібне збіговисько розбіглося. Про що говорити? Де стати? Де сісти? Куди руки подіти? Напруження одне, та й годі. Восьмого ж травня 2004 року подібного не було. Невже це ще один феномен дуальності? Дякуючи Анатолію Гречинському, який вміло і тактовно керував тематикою спілкування, до всіх був люб’язним, уважним і вічливим, розмови полилися невимушено, і здавалося, так захоплювали, що тим, хто розповідав, не хотілося зупинятися, а слухачам – перебивати чи відволікатися.
“Розкажіть, як прийшли у соціоніку?” Харків’яни прибули першими, першим їм і слово.

- На фестивалі книг “Світ книги 2004” після презентації книги “Знайди гармонію в житті” мені закортіло ще порозпитувати автора, адже ті проблеми, які освітлено у книзі, - це все життєво актуальні питання, які хвилюють 

кожного. І, звичайно, мене. Про соціоніку до того не чула, хоч і читаю. Розмова перейшла просто у довірливе спілкування про життя, про себе. Мене приваблює передавати музику словами. От я включаю магнітофон і пробую налаштувавшись на настрій, на музику, декламувати, що у голову приходить. Виходить ось що:Не часто возникает вдохновенье
Вдохновенье – венец творенья.
Творение – нередкое явление
Сердец, способных к восхищению.
Печально наше положение –
Пропало счастьем восхищение
Пусть чаще возникает вдохновение –
Дающее возможность восхищения.
 
А взагалі я не поет. Викладала колись у початковій школі, а тепер бізнес. Доля схожа у багатьох зараз. Зустріла якось на базарі знайомих – чудових художників, які володіють унікальними техніками прикладного мистецтва, і здивувалася: торгують. Ні, не творами мистецтва, а самі знаєте: тим, що й інші. А вони у свою чергу здивувалися, зустрівши там мене. Шкода, що таланти з’їдає базар. Читаю зараз вашу книгу, і хочу спитати, хто такий дуал? Як я розумію, це просто порядна, приємна і надійна людина. Але як ви можете знати, що людина саме така, для того, щоб внести її дані до вашої "Служби знайомств»?

- Мене цікавила релігія, езотерика, психологія. А через соціоніку хотіла познайомитися. Знайшла в Інтернеті соціонічні сайти і зацікавилася. Але нічого тоді путньо не зрозуміла, поки не познайомилася із спеціалістом із соціоніки з Литви – своїм дуалом. Він багато чого роз’яснив, а дуальність пояснювати не прийшлося –

я навіть закохалася від відчуття такої разючої різниці відчуттів у порівнянні з іншими стосунками. Захотіла серйозно вивчати соціоніку. Ціленаправлено шукала пропозиції по сайтам, і тільки у сайті ВЦС побачила практичний, робочий і серйозний підхід. У всіх інших – тільки якісь здогадки. Навчалася у Анатолія Гречинського, тепер використовую у роботі: визначаю типи і роблю розстановку кадрів на фірмі у Харкові.

- Я шукала в Інтернеті профорієнтацію, а через сайт ВЦС знайшла і соціоніку, якою дуже зацікавилася. Визначила свій тип, замовила дві найбільші характеристики. Потім ходила і в інші соціонічні клуби, де зустрілася от зі своїм дуалом, (працюємо тепер разом). Але знаєте, після спілкування з

Анатолієм, прочитки книги, своїх характеристик, те, що я побачила і почула там, – відчувалося якимось недоречним і смішним. Я не критикую, це не красиво, люди теж стараються, хочуть розвивати соціоніку по-своєму. Але все ж… А коли типували, вимучили мене питаннями, а кінцевий вердикт вийшов не той. Не потрапивши до вашого Центру, такою соціонікою не зацікавилася б. Я рада, що типувалася у вас. Я задоволена, що дуала знайшла. Правда, коли вчив программуванню, це був для мене жах. Втомлювалася до нестями, відчувала, що тупію, самооцінка падає, ну - смерть! Добряче відчула, що то є, якщо справа не моя. Тепер допомагаю карти робити. Це легше. А чому у вашій книзі не всі закони соціоніки? 
- Тому що вставлялися за контекстом, відповідно змісту. А всі написані і зібрані у другій книзі.
- А коли вийде ваша друга книга?
...КОЛИ?
- Бачила в Інтернеті ваш журнал “Шану”. Ви молодці, що розширюєтеся, зробили ще й цей сайт. Інформація зараз цінніша за гроші.

Шукала в психології відповіді на питання, які не давали спокою, и потрапила на очі соціоніка. Стала визначати свій тип - і за тестами, і за характеристиками, навіть фотографію свою надсилала спеціалістам з візуального визначення.

 Отримала відповідь, что я ЛІІ. Повірила, але якісь сумніви привели однак до ВЦС. Те, що мій тип СЛІ, трохи здивувало спочатку, адже, как я розуміла, у сенсориків ідеальний порядок. Мене ж мама докоряла часто за недбалість до речей. Але характеристика СЛІ заспокоїла - нарешті я знайшла спокій і себе. А потім прочитала, що як раз сенсорики і можуть розкидати речі, тому що одразу бачуть, де що лежить. 
"Соціонічна Служба Знайомств" надала приємну можливість спілкування з дуалом-американцем. Том наполягав їхати жити до США, а я насторожилася: хіба можна пізнати людину за 3 тижні? Шкода, але у нас все обірвалось, хоча так приємно проводили час, цікаво і жваво спілкувалися...

- А я просто давній друг Анатолія, працював лікарем у команді Дерюгіної.
- А я просто однокурсниця Тетяни, разом навчалися, і були у нас такі історії, і такі… Розходячись, люди говорили із теплою посмішкою,
і саме своїм дуалам, а не всім підряд: “Приємно було познайомитись”. Спитав по-секрету Анатолій і свого давнього друга (ІЛІ), далекого від соціоніки.- То як тобі, сподобалась твоя дуалка?
- Та ні, вона ж старша за мене! 
- А хто тоді тобі із усіх присутніх найбільш сподобався?
Виявилося, що дівчина за типом ЕСЕ. Як бачите, до СЕЕ один крок, а яка відстань - від конфлікту до дуальності.
- Вечірка – це замало, щоб зрозуміти різницю між дуалом і конфліктером. А от якби ти поспілкувався з добу із однією і другою, то від тої, яку зараз уподобав, тікав би, а от про вік дуалки у приємному спілкуванні забув би.
 Звичайно, спершу спрацьовує симпатія, відіграє неабияку роль зовнішність. А конфліктери, якраз, здаються навдивовиж привабливими і притягуючими. Спершу. А потім? Не людина перетворюється із гурії у фурію, а наше сприйняття її під впливом закономірних проявів стосунків.

Пан Володимир (ІЕЕ) зауважив із сміхом: “А я і сам відчував, що поруч дуал мій, маю досвід: на роботі у мене 4 дуалки працюють, і відчуття стосунків у мене з ними різні, залежать, мабуть, від енергетики людини, чи вмінню емоційно відгукуватися. Наприклад, коли у мене емоційний підйом, кожна з 

них реагує неоднаково: хто підхоплює, і відчуваю, як у неї піднімається враз настрій, хто червоніє, заганяючи емоції всередину. І ось коли мій настрій відкрито підхоплюється, швидко встановлюється контакт. Люблю людей відкритих, та тільки не занадто збуджених. Та й занадто стриманих, закомплексованих не люблю".

- Інна ж твій дуал! Давайте ми пересядемо, і ви поспілкуєтесь.
- Ні-ні. Ми як небуть обов'язково потім, - відповідають майже хором Інна й Віталій. - Ну все, досить приховуватися, я знаю ваші душі, 
- пропонує Анатолій з фотоапаратом. Тож куди вони тепер дивляться? Чи не в своє майбутнє? Адже в одну сторону і з одним настроєм.
- Ви не смійтеся, але в соціоніку я прийшла з іншим кавалером. Американцем. Він дуже скептично поставився до затії визначити наші стосунки. Не вірив. Але варто було Анатолію тільки почати характеризувати його, він так щиро і наївно дивувався! - "Right!", "Absolutely!" Якби ви бачили його тоді! І руки догори піднімав, і на нас оглядався, підтвержуючи все. А розповідь про його секс заворожила геть. Однак вирішив іще перевірити: "А розкажіть, який у мене офіс". І знову його здивуванню й захопленню не було меж. Підняв руку догори, як до Бога, і мовив: "Я вірю у вашу науку".
А я вдячна. Замовила характеристики із рекомендаціями  і для своїх батьків, і для доньки. До того часто не розуміла її, чому так діє, часто не знала, як підійти, вплинути. Тепер ми стали ближчими друзями, краще розуміємо одне одного. Адже і себе я зрозуміла краще.
Було весело, згадування курйозних випадків, анекдоти і просто розмови. А під завісу я назвав соціонічні типи присутніх, і хто кому є дуалом. Коли у товаристві людей більше ніж семеро, важко підтримувати спільні теми, - пишуть соціологи. Нам було легко. Всім здавалося, що знають одне одного давно, або, що просто підібралися хороші люди. Ірина Крутова сказала, що вона бачить, що наступного разу нас буде 70. Що ж, давайте перевіримо її прогноз.
Адже ж це вона мріяла про справжній день "закоханих". От і відбулося СВЯТО ДУАЛЬНОСТІ. І все збулось.

Анатолій, ІЕЕ.

<головна>дозвілля>відпочинок>день-дуальності 2004>2005>2006>2007>2008>2009>2010>2011>2012>
 

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені