Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

свято 2005
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

свято 2004
свято 2005
свято 2006
свято 2007
свято 2008
свято 2009
свято 2010
свято 2011
свято 2012

 
<головна>дозвілля>відпочинок>деньдуальності-2004>2005>2006>2007>2008>2009>2010>2011>2012>

Свято Дуальності 2005

        

                         Антончик, ІЕЕ (син Анатолія)

Свято Дуальності знову зібрало однодумців і шанувальників соціоніки.

- Дуальність розкріпачує людей, розкриває їхнї серця і наповнює їх щастям. Нам не треба говорити, спілкуватися чи не спілкуватися з дуалом, жити чи не жити в дуальних стосунках. Ми серцем і розумом відчуваємо, що дуальні

стосунки - це життєво необхідні взаємини.Це привілея - говорить Анатолій (ІЕЕ). Ви прийшли без своїх дуалів. Але хтось з вас уже зустрічався чи зустрічається з дуалом, жив чи живе в дуальних стосунках. Те й інше - прекрасно. Якщо навіть з дуалом довелося розстатися. Однак дуальність багото чому вчить, і не залишає за собою марно прожиті роки. Хочу, щоб у наступному році вас було більше, і не самотніх, а з дуалами, чи, хоча б, щоб на наступний рік ви прийшли з приємними враженнями чи спогадами про зустрічі з дуалами.

Скажу вам, що повна дуальність не тоді, коли дуали в парі, а коли в них є діти, краще двоє: хлопчик і дівчинка. Тому бажаю, щоб діти ваші дали відчуття справжньої любові в дуальності.

Я вірю в продовження свого життя у своєму синові, що росте в дуальній родині. Частина мене залишиться жити в сині, і буде продовжувати своє співіснування в ньому, коли мене вже не буде. Інакше моє життя не повторилося б ніколи!

В езотериці стверджують, що подібне притягує подібне, в соціоніці – що відчуття своїх за духом людей існує тільки у своїй квадрі, а повноцінний обмін інформацією – у дуальності. Спрацювали, мабуть, всі закони: хоч запрошували на свято людей різних типів, завітали тільки люди однієї, нашої діади і, як виключення із правила – одна яскрава особистість, поетеса, майбутній психолог

– Наталя Захарченко, саме вона і була, як кажуть, “цвяхом програми”, “прикрасою столу”, ведучою-тамадою, а простіше – розумною, розкутою, чарівною – як та чаклунка влучними дотепами й цікавими оповідями заворожувала дуалів. А сама чекала на чудо: а раптом і її дуал нарешті завітає. “ Як же я буду плакати! Ви не знаєте, як я плачу! – чому тільки мого дуала немає?” Тільки-но прочитайте, шановні СЕЕ, одну з рим Наталі із збірки “Киевлянка”, відчуйте цей подих, цю жагу дуальності, і шукайие її, а знайшовши, не загубіть – Ви вдячні будете долі – з Наталею не будете нудьгувати, ваше життя збагатиться святковим фейєрверком її душі і серця.

В ожидании
…отдать всю нерастраченную нежность,
что накопилась и внутри, и между…
…вдохнуть тебя, как порцию озона,
и выплеснуть дождем не по сезону…
…уйти в тебя, и вылететь из сердца,
и снова от себя спасаться бегством…
…к тебе, конечно… той навстречу силе,
перед которой даже смерть бессильна…
и поутру проснуться обновленной…

А все почалося з того, що Анна Гукова (ІЕЕ) запропонувала кожному розказати про себе, оскільки ніхто нікого не знав. Правда, до самої Анни черга не дійшла. Дня не вистачило, такі цікаві, складні й заплутані долі виявилися. Судіть самі, Генадій (ІЕЕ) повернувся з 

Угорщини в Україну, щоб очиститися душею і тілом, почати життя з нової сторінки. Для цього і голодував 32 дні, і в монастирі жив, щоб Господь допоміг розібратися із вузликом сімейних проблем. І таки прийшло йому прозріння: «Повертайся у сім’ю” – голос був. І повернувся, та не затримався, вирішив остаточно порвати, настільки складними і нестерпними були стосунки.

Я буду такою, як ти хочеш, я зламаю, я перероблю себе! – благала жінка.

Навіщо ж себе ламати? - зжалівся Гена, і залишив її.

І дуальність згодом відчув – такого комфортного стану не буває навіть наодинці – у захваті розказує, але у мене є якісь ще й тонші потреби: фізичний стан, невловимий подих флюїд, - це важко пояснити, але це є, і я шукатиму таку людину, коли влаштовуватиме все.

Я жив з дуалом 5 років - розповідає Володимир (ІЕЕ), тепер з конфліктером ось 18, і зміг пристосуватися: тримати дистанцію, ніяких розмов на особисті теми, тільки вирішення справ.

Моя Максимка молодець, міркує, розвивається, підлаштовується. От якби перша жінка так могла: викинула б з душі непотрібні образи й негатив, цікавилася б тим, що і я, не задумуючись, повернувся б. У меня полноценное, интересное, задушевное общение с нашей дочуркой - ведь тоже дуал, и с мамой могло быть так же, если бы...А так у меня полуодинокая жизнь: с дуалами общаюсь в Интернете, интересно, иногда встречаюсь, поднимаю дочурок, веду бизнес, занимаюсь методиками духовного роста, посещаю все лекции Лазарева, все его книжки прочел - поддерживает и помогает.

-А знаєте, чому я тут – перехопила ініціативу Наталя. – Трапилося так, що мій чоловік, начитавшись соціонічних сайтів, заявив, що він Наполеон, і йому потрібна жінка Бальзак, тому він

від мене йде. Те, що ти Наполеон, кажу, сумніві немає – такий же кривоногий і куций. А я же дізнаюся, хто я. Гасаю по Інтернету, знахожу фахівця, який запевняє, що правильно визначає типи, і біжу до нього, поки ще мій чоловік не зник: адже двоє хлопців росте. Думала, що одразу скаже, хто ж я. А вони, бач, одразу не колються, ніч не спала, все думала-чекала. Прихожу, отримую довідку: “ІЛІ” То це “Бальзак”? – питаю. “Так, Бальзак” Тоді переробіть довідку: допишіть поруч “Бальзак”. Дякую, дописали. Прилітаю, і довідку під ніс. Я Бальзак! Тепер ти мій. Однак пішов, видно, вже давно у нього інша була. Діти ридали, діти просили, мені потрібно було стати удвічі, ні, утричі мужнішою, щоб і самій не надломитися, і дітей підтримувати.

А малыш все ждет, что ты прийдешь….
Ловит чутким ухом лифта звуки.
Он не верит, маленький Гаврош,
В то, что ты не мерзнешь от разлуки.
И, заслышав телефонный гул,
Подбегает к трубке: “Это папа!”
По дороге опрокинув стул…
Под ноги смотри, сынок! Растяпа!
Я его стараюсь не ругать,
Он и так стал очень часто плакать.
Я сегодня и отец и мать.
Ну-ка, вытри слезы! Что за слякоть!
А якось, уявляєте, побачили мої вірші на stihi.ru і запросили на телебачення. Щось мене питали, щось я розказувала, а потім виявилося, що це було еротичне шоу, і в програмі я була одна…

Чого тільки не було у мене: в школі стало нецікаво, і пішла в технікум. Токарем була, - з жартівливою гордістю заявляє, - потім Політех, зараз – психологічний. А більше всього сподобалося у партії – мабуть, саме там знайшла себе: кипуча активність, телебачення, інтерв’ю, дітей бачила тільки сплячими. Цей рік у мене на диво урожайний: вибори, книга вийшла, ось – прийміть її в дарунок.

Життя вчило. Одного разу дійшло, що не треба бути жадібною для себе, коли, пожалівши 300 грн. на туфлі, я залишилася того дня без гаманця – витягли. Ось бачите: треба було туфлі купити!

- А з ким зараз живеш?
- А ти готовий до відповіді?
Пауза.
- З подругою.
- А я з другом. От якби зустріти дівчину таку, як друг, тоді, може, і одружився б.
- А мені б зустріти чоловіка такого, як подруга, точно, жила б з ним.
- То друга немає?
- Підшукую.
 
Ну й історію розкажу: пішла на офіцерський бал (я ж офіцерською жоною була). Вальсуємо, вальсуємо з одним, розпитує мене, чи сама, чи з чоловіком. Якраз підшукую – відповідаю. – У мене важкий випадок: зарплата маленька, квартири немає, троє дітей. Вальсуємо. Ще про се про те говоримо. Вальсуємо. І от ні з того, ні з сього зупиняється він посеред залу, хоч музика ще грає, і всі кружляють. А ми стоїмо. “Ні – відрізує, - троє дітей – це занадто”. І йде геть. Отак дожартувалася. Офіцери – люди серйозні.

Де ви, люди, справді, серйозні, Наталя – особа непересічна, дуже цікава і багатогранна, та, на жаль, поки що самотня, просить дозволу у вас:

Разрешите Вас околдовать!
Я умею делать это быстро.
Вы представьте, что со мной в кровать
Вас уложит глаз зеленых выстрел…
А потом представьте танец рук…
Как они ласкают ваше тело…
И уже не голос – сердца стук
Говорит “Я так тебя хотела!!!”
Что, по нраву Вам такой сюжет???
Мы его приправим поцелуем.
Я оденусь в синий креп-жоржет,
Сверху шаль накину голубую…
Разрешите Вас обворожить!
Это будет быстро и не больно…
Только перед пропастью во ржи
Душу взвесьте на весах напольных.
 
…И станет явью в одночастье
Все то, что снилось в летнем сне…
Благодарю тебя за счастье,
Хоть ты не знаешь обо мне!!!

У Ірини (СЛІ) доля перегукується з Наталиною. Тільки дітей має більше, у неї їх дійсно троє: 4, 6 і 10 років. І чоловік пішов із сім’ї. І діти плакали, і вона дуже переживала, благала почати все спочатку, адже діти. А проблеми стосунків

просвітку не давали. А тут книжку прочитала, все розклалося по поличках, і прийшла сюди. І Анні розказала, вона зацікавилася так, що й навчатися захотіла. Зараз листуюся з одним чоловіком. Ось його фотографії. Визначте, будь-ласка, хто він. Ірині пощастило – хлопець виявився дуалом, тепер головне – не втратити його

Олена (СЛІ) – перекладач з англійської. Хоча сама з Донецька, розмовляє і українською. А про себе розказує мало, як і всі інтроверти.
Це тільки Наталя “в ударі” була, розважала компанію, а інші інтроверти розговорилися тільки під кінець, коли частина 
людей вже розійшлися, і коло стало камерним, виникла більша довіра.

І знову оговорення проблем стосунків, казусів реакцій і хитросплетінь поведінки.

Надія та Ольга (обидві СЛІ) – художники-мультиплікатори. Та Ви їхні мультики не побачите – виконують замовлення французів. До того працювала вчителем малювання. Зарплата маленька, та й з дітьми важко. - Дякуючи Наді, 

робота зараз і цікавіша, і прибутковіша. А живемо з нею разом на квартирі. Я з Чернігівської області. З Надею дружимо, нам чудово удвох, багато спільного, гарне порозуміння. Хочеться спілкуватися про соціоніку, давайте частіше зустрічатися.

А чому буває, що дуали розходяться, як от у Володі трапилося.

Не можна в дуальності, говорить Анатолій, передавати партнеру негативну інформацію, бо вона сприймається слабкими функціями і дуже травмує. А якщо такі травми часті, важко витримати таке. Дуальність - як маятник: позитив підсилюється, а негатив стає більш руйнівним. Тому зовнішні негаразди краще вирішувати назовні, самостійно.

А тут і Дмитро (ІЕЕ) завітав – він почувався як вдома – нещодавно вчився визначати типи. 
І серед дівчат пожвавлення, сміх. 

А як же інакше? До чотирьох СЛІ новий дуал

 підсів, хоча й до того вже чотири було.  

Останнім прийшов Володимир (СЛІ). Йому за 40, одруженим не був.

- Може, Ви вже звикли до свого способу життя, і одружуватися не хочете?
- Якби не хотів, не прийшов би сюди.

А працюю я в приватному бізнесі: споруджуємо басейни. Будь-які. 

Ви не уявляєте, які є багаті люди і як вони живуть, які хороми мають і які басейни замовляють.  

Артур (ІЕЕ) вчиться на психологічному. 

Говорить, що соціоніка дуже популярна серед молоді, він особисто пробує визначати типи за 

власними спостереженнями.Захоплюється екстремальними видами спорту, стрибає з парашютом. От і домовилися одразу після зібрання гайнути на стадіон на ролики.  

- Зустріч мені сподобалась, свято вдалось. Для мене це досвід спілкування і підтвердження дуальності. Де істина? Думаю, що в єдності дуалів, яка настільки приваблює, що неминуче призводить до продовження роду. Бо варто тільки правильно себе поводити, з почуттям любові і доброзичливості в душі, 

змінити світогляд. А там, дивишся, вже й діти дуали, і внуки дуали, і рід розплодивсяА ще я думаю, що основа кожних відносин, яка об’єднує, - почуття доброзичливості. І на основі почуття доброзичливості, для мене особливо привабливий вигляд мають, мої дуали – милі і ніжні, спасибі Господу.

Прийшли люди знайомі і незнайомі, та так швидко відчули себе духовно близькими, що розмови потекли про найпотаємніше, не хотілося нікому розходитися…

Всього ж не опишеш! А як передати душевну, ні з чим не зрівняну атмосферу дуальності, коли незнайомі до того люди стають напрочуд близькими. І було таке відчуття, що розуміли одне одного навіть без слів.

Анатолій, ІЕЕ.

<головна>дозвілля>відпочинок>деньдуальності-2004>2005>2006>2007>2008>2009>2010>2011>2012>
 

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені