Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

свято 2006
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

свято 2004
свято 2005
свято 2006
свято 2007
свято 2008
свято 2009
свято 2010
свято 2011
свято 2012

 
<головна>дозвілля>відпочинок>деньдуальності-2004>2005>2006>2007>2008>2009>2010>2011>2012>

Свято дуальності 2006

 

                        Антончик, ІЕЕ (син Анатолія)

День Дуальності набуває сили з кожним роком, поки що не кількістю, а якістю! З досвіду минулих зустрічей розповідає Анатолій (ІЕЕ) організатор свята.

Прийшли більше знайомих людей, тільки Іра і Таня (СЛІ) були на святі Дуальності вперше. 

Зібралися люди четвертої квадри, і у спілкуванні, дійсно, відчувалося, що дуальність – це життєва необхідність. Відчувалося єднання тих, які колись були просто клієнтами ВЦС, а сьогодні - це друзі, з якими легко і приємно спілкуватися, висловлювати думки, ділитися своїми проблемами. Були щирі, відверті бесіди, чіткі, зрозумілі погляди на життя. День Дуальності ввійшов у наше життя, як альтернатива дню Святого Валентина. День Святого Валентина святкують як день Закоханих, бо Святий Валентин був страчений за таємну закоханість.

Закоханість – не любов, і навіть не почуття пильної уваги, вона затьмарює свідомість, позбавляє можливості реально сприймати Світ, обмежує розвиток, і заважає ясно мислити. Закохана людина мало, про що замислюється, підвладна інстинктам, і відчуттю ейфорії.  Закоханість – це страждання і душевна біль. Можна сказати – це гормональний шок.

День Святого Валентина більше схожий на день скорботи за страждання і страту людини через закоханість. Смерть Святого Валентина - це відлуння глибокого душевного страждання через закоханість. Страждання вже навіть стало нормою нашого життя. А ми продовжуємо поздоровляти закоханих, захоплених, які, можливо, рано або пізно відчують неприємності і душевну біль страждання.

В любові страждань не існує. Любов, або вона є, або її немає. Відчуття любові реальні, осмислені, свідомі, відчутні. В любові душі легко, а в закоханості – важко. Любов без дуальності не любов, і дуальність без любові не дуальність. Любов ґрунтується на повазі, толерантності, зі збереженням моральності, честі, совісті.

Дуальність, можливо, не вирішує всіх проблем. Але дуальність – це необхідний крок, коли людина краще пізнає не лише себе, а й свого дуала, і інших через дуальні стосунки. Особливо, в дуальних стосунках партнерам треба бути більш уважними один до одного. Ставитися без брутальності, різкості й гніву. Негативні риси саме в дуальності надаватимуть серйозної душевної болі.

Чому треба вибирати саме дуала? Людина - не дуал, іншого соціонічного типу має від природи іншу психічну програму, інші прагнення, а отже, й інші потреби і вимоги. Тому, в близьких стосунках розвивається з не дуалом розлад, а не Гармонія.

В дуальності відбувається єднання, яке проявляється в зацікавленості і проникливості до іншої людини. Дуальність - це відповідна різниця психічних якостей двох людей, що дозволяє відчути злагодженість - Гармонію, дійсну Любов, до якої прагне кожна людина. Відтак, на сьогодні є можливість відчути Гармонію Любові в Дуальності зі своїм Дуалом.

Варто тільки знайти свого Дуала. А для цього необхідно, щоб кожна людина визначила свій соціонічний тип. І таким чином коло пошуку свого дуала збільшиться, і вибір стане якіснішим.

Цікаво було знову зустрітися на дні дуальності. Говорить Ірина (СЛІ). Прийшли вже знайомі, а також познайомилася з новими людьми. Рік пролетів дуже швидко. Кожний розповів, як для нього пройшов цей рік. Багато хто змінили місце роботи. Пораділа за Діму, що знайшов свого дуала. 

Цікаво з боку помітити, як Іра дійсно в якихось моментах доповнює його. Порівнювала, як веде тотожний мені тип. Дуже часто виходить, що хобі, вибір роботи подібні з моїми, напевно це ще раз підтверджує особливість кожного з 16 типів. Сподобалося, як люди, майже зовсім незнайомі, відверто ділилися своїми проблемами,висловлювали свій погляд на різні життєві ситуації. Була тепла, домашня обстановка і я отримала багато позитивних емоцій від цієї зустрічі. Сподіваюся, що зустрічі цього року можна буде влаштувати частіше, тому що ще дуже багато чого хотілося обговорити, а також багато хто не змогли прийти на цю зустріч через святкових вихідні.

Користуючись слушним випадком, мені хочется поділитися враженнями від поїздки в Москву на майстер-клас Мантек. Розповідає Володимир (ІЕЕ). Чіа по практиці даоської йоги. Побачив творчість майстра східних традицій і одночасно навчився цій творчості для базового рівня. Вчитель Чіа казковими образами розповідає про глибоко сховані 

«дорогоцінності». Наприклад, щоб сконцентрувати вагу варто звільнитися від непотрібних думок, для цього можна думки уявити хмарками, які развіює вітерець. Коли хмарки вітерець розвіє – засяє сонечко. Думаю, що непотрібні думки про минуле або про майбутнє, заважають відчути тепло свого серця, відсторонитися від усіх навколишніх душ і відчути миттєвоті творчості своєї душі, її Божу іскру. На мій погляд, розуміння дуальності, як двох доповнюючих способів сприйняття інформації, - це може стосуватися тілько верхніх шарів (2-8%) всього інформаційного поля людини. В дуальній парі з’являться можливість доступу до більш глибоких шарів підсвідомості, це може призвести з одного боку до активізації власного творчого потенціалу, аз другого боку збільшує можливість маніпуляцій партнером. Використання партнера з найкращими намірами, спокуса велика, і ці маніпуляції можуть серьозно нашкодити власній душі, яка в цьому випадку перестає творити и починає споживати. Коли в процесі споживання, душі двох склеюються в що-небудь одне, то у випадку незначного відриву може з’явитися нестерпний душевний біль, котрий може призвести до розірвання стосунків. Коли дві душі творять – то немає часу склеюватися. Вважаю, що дуальні стосунки без виховання відсотороненості в душі, можуть зашкодити її творчості, почуттю любові, почуттю єдності, гідності і доброзичливості. Цю відстороненість душі вар-то развивати, тренувати, збільшувати своє почуття душевної рівноваги, почуття творчого натхнення, й обмежувати наміри партнера маніпулювати, створювати зовнішні перешкоди для можливості творчості і його душі. Не буває поганого вчинка і хорошого, а буває їх єдність, це таке розуміння рівноваги причини і наслідку. Коли ми хочемо відчути тепло душі, то нам потрібно вчитися відчувати і холодне і гаряче, підмішуючи які з’являється можливість зберегти рівновагу стану душевної теплоти, поки ми живемо.

Я хочу побажати в цей День Дуальності всім збільшення почуття відстороненої єдності, творчого натхнення, доброзичливості у вчинках, і ЛЮБОВІ в самій глибині дрімучої душі!

Зустріч молодих людей, захоплених соціонікою, позволила поділитися спостереженнями і розумінням наукових закономірностей в реальних ситуаціях. Ще раз спасибі всім.

8 травня пройшов ще один день дуальності. Розповідає Олена (СЛІ). Я була присутня вже на третьому дні дуальності, приходила на це свято 3 роки поспіль. Такі зустрічі завжди дозволяють познайомитися з новими людьми та зустрітися зі старими товаришами, пізнати про 

події, що відбулися у їхньому житті за минулий рік, поспілкуватися у приємній та затишній домашній ватмосфері. За негласною традицією, на зустрічах зазвичай присутні представники четвертої квадри. Все це люди, що цікавляться соціонікою. Всі вони мають різний життєвий досвід, займаються різною діяльністю та мають різні погляди на життя.Вони приходять у соціоніку зовсім різними шляхами, але всіх їх об’єднує наявністьеликого інтересу до сфери міжособистісних стосунків, законів людського спілкування. При цьому розмови за святковим столом ніколи не зводяться до обговорення суто соціонічних та психологічних питань. Зустрічі надають можливість почути про різні, не схожі між собою долі, життєві ситуації, обмінятися думками з найрізноманітніших питань. Тому вони не втрачатимуть своєї актуальності й далі, будуть цікавими як для людей, що є практично експертами у соціоніці, так і для тих, хто зацікавився цією наукою нещодавно.

Тетяна (СЛІ) була вперше на Дні Дуальності.

Про свято Дуальності взнала, майже випадково, від свого друга (ІЕЕ), зацікавилась, і у визначений час була вже на місці. От тільки друг не зміг прийти, проте - молодець, що підтримав колектив чоловічою солідарністю, і відправив 

замість себе чудову заміну. Так тримати! Тільки не треба забувати, що він також був бажаним, і його чекали.Таня щвидко ввійшла в гурт своєї квадри, підтвердженням чого, були її щирі враження про спілкування з дуалами. Вона приємно згадувала, наскільки дуали можуть швидко, не відкладно виконувати роботу.Сказала, що з соціонікою буде доти, поки не знайде свого дуала.

День Дуальності - це унікальне свято. Ділиться своїми враженнями Ірина (СЛІ).

Я вважаю, що такі свята об’єднують людей, дозволяють більше зрозуміти й прийняти одне одного, зменшують сприйняття світу 

лише через призму свого власного свідогляду, розширючи його... З одного боку, мені дуже приємно, що на святкуванні Дня Дуальності були присутні представники 4 квадри, зокрема, ІЕЕ та СЛІ, бо це забезпечило необхідний рівень психологічного комфорту)))Але, з іншого боку, хотілося б, щоб свято відвідували і представники інших квадр, типів, щоб дізнаватися біьше і більше))) Загалом - я задоволена, в наступному році прийду знову))) Дякую.

Дякую організаторам! З захопленням говорить Діма (ІЕЕ),

Усе було гарно! Найбільше сподобалася можливість поспілкуватися «у живу» з людьми тотожнього й дуального типу. Особливо вважаю корисної - можливість побачити,  

наскільки люди одного типу схожі між собою й у той же час унікальні. Цікавий так само був досвід дуальних відносин проілюстрований розповідями тих, що зібралися. Вважаю, що сила соціоніки може бути почерпнута тільки з реального практичного досвіду.Тому дуже радий можливостям реальних зустрічей у приємній невимушеній обстановці. Ще раз дякую організаторам за одну з таких можливостей.

Олександр (з права ЛСЕ) розповідав, що соціонікою захопився з часів знайомства з Анатолієм (ІЕЕ), тоді й правильно визначив свій соціонічний тип. Разом працювали в ВЦС, і в школах з учнями, де читали лекції і визначали 

соціонічні типи дітей. Соціоніку не полишив, з Анатолієм має співпрацю, узяв свій напрям в соціоніці і, розвиває систематизовану соціонічну мережу. Розповідає, що більш практичного підтвердження законів соціоніки й не треба, коли  відчуваєш дуаальність на собі в сім'ї, маючи дружину і доньку - дуалів.

Щиро дякую всім, хто прийшов в такий чудовий день, світлий, ясний, сонячний! І не тільки за своєю природною приємністю, а й тим, що в цей день відбулося Свято Дуальності. Ми змогли ще раз зустрітися, й відчути приємні флюїди затишного спілкування. Проникнутись кожною бесідою, кожним словом, неповторним виразом очей. Кожний вніс часточку гармонії, дякую всім, а Олена допомогла ще й практично, дякую їй!

Хай день цей залишить в наших серцях найтепліші спогади, і ввійде в історію. А ми будемо проторувати нові шляхи, вишукувати нові можливості, щоб життя наше не пройшло безцільно. Тому й вірю, і знаю, що в нас все буде гаразд!

Телефонуйте. Приходьте. З нетерпінням чекаю зустрічі! Давайте зустрічатися частіше!

<головна>дозвілля>відпочинок>деньдуальності-2004>2005>2006>2007>2008>2009>2010>2011>2012>
 

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені