Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

свято 2007
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

свято 2004
свято 2005
свято 2006
свято 2007
свято 2008
свято 2009
свято 2010
свято 2011
свято 2012

 
<головна>дозвілля>відпочинок>деньдуальності-2004>2005>2006>2007>2008>2009>2010>2011>2012>

Свято Дуальності 2007

   

                        Антончик, ІЕЕ (син Анатолія)

Вчетверте відсвяткували День дуальності.

З кожним роком все більше переконуюся в тому, наскільки важливу й непросту суть має дуальність. Якщо я колись говорив, що дуальність – це перший крок до гармонії, то тепер скажу, що перший й останній.

Останній крок – ще й вирішальний, остаточний, коли із любовю просуваєшся по життю зі своїм дуалом, ніби на «ескалаторі», вгору, до стану душевного піднесення. Добре розуміючи силу дуальності, її реальність,  яскравіше відчуваєш все навколо себе. Глибоко і тонко сприймаєш справжнє життя. Сильніше відчуваєш, наскільки дуальність вимагає від людей відвертості, щирості, правдивості, чистоти  й очищення душі, чого не кожний і не завжди може дати.

Тому й говорять одні люди про те, що дуальних стосунків немає, інші, що ніби є, от тільки стосунки нікудишні, а треті, яким пощастило познайомитися з дуалом, самі ж й руйнують ці взаємини непристойною поведінкою та негідними вчинками, стилем колишнього життя, шкідливими звичками та бридкими манерами.

Кроки без дуальності – це пошук гармонії, який забирає багато часу і сил, веде до виснаження.

У дуальних стосунках не завжди приймається поведінка або вчинки людей, особливо в тісних інтимних взаєминах, яка сприймалась би в недуальних. Тобто є речі, які прийнятні в недуальних стосунках і не прийнятні в дуальних.

Розмова почалася із Володимиром про дуальність, про те, що вона має більш глибоке значення, ніж просто єднання двох людей із протилежними характерними якостями.

Володимир  -  зосереджений на глобальних питаннях істинності буття, приємний і добрий чоловік, обізнаний із дуальними стосунками, розуміє їх необхідність, в усьому прагне знайти рівновагу.

Ми заговорили й про такі поняття, як «не вбий», «не вкради», що також мають більш глибоке значення.

Наприклад, «не вбий» - мова йде не тільки про те, щоб не вбити людину, не забрати у неї життя, фізично її не знищити, а щоб не вбити людську душу, психічно не травмувати, не внести емоційні порушення.

Або «не вкради»,  мова не тільки про те, щоб не вкрасти у людини будь-що, позбавити її чогось матеріального, а щоб не виснажити її емоційно, не позбавити сил, енергії, бажання до життя, прагнення творити, не послабити її сили духу і  погіршити фізичний стан.

Було приємно, коли думки наші збігалися.

Отож, вважаю,  що особливо в дуальності  дуже важливо не «вбивати» і не відбирати у дуала його душевні сили, позитивні емоції, творчу наснагу і життєві задоволення, а підтримувати і в усьому доповнювати дуала власними якостями характеру.

Взагалі дуальність вимагає від партнерів постійної роботи над собою, щоб постійно удосконалюватися, позбуватися негативу, очищатися. І хочуть дуали того чи ні, це потребує часу,  потрібен не один рік, щоб перетворити, переосмислити, переоцінити свої погляди.

А наскільки важливо виховувати дітей саме в дуальній сім’ї. Діти в ній  ростуть впевненими, захищеними, швидко розвиваються розумово і фізично. Діти в не дуальній сімї – обділені.

Жити без дуала -  те саме, що бути постійно «голодним». Іти «голодним» на роботу, з роботи повертатися ще більш «голодним». А «голод» (незадоволення) в сімейних стосунках чого вартий.

Дійсно, в житті виходить саме так, що треба спочатку визначити свій соціонічний тип, а потім шукати дуала. Вчитися заново сприймати себе й інших. Без дуала переосмислити свою приналежність як в стосунках з іншими, так і в налаштуванні своєї психіки на відродження – НЕМОЖЛИВО!

Тут приєднався до розмови Олександр. Із Олександром ми знайомі давно. Він був моїм учнем з соціоніки. В подальшому разом працювали у ВЦС. Швидко й легко навчався. Молодець! Його прояви і характер часто ставлю за приклад іншим. Відвертий, правдивий, впертий, коли справа доходить до діла. Для роботи пізнавав багато чого самотужки, що стало в нагоді у соціонічній справі.

Його сім’я дуальна. Олександр має чудову доньку (ЕІІ). Розказав багато цікавого і приємного із свого дуального досвіду. Особливо запам’яталася розповідь, як йому доводилося чекати свою дружину-дуала, коли та від’жджала до батьків на декілька днів, - і з кожним днем очікування ставало незносним, так було важко, ставав ніби сам не свій.

Так що соціонічні знання впали в благодатний ґрунт, а колишня робота в ВЦС дала Олександру поштовх впроваджувати власний проект зі своїм дуалом в галузі соціоніки.

Далі говорили про те, що народження людей різних соціонічних типів повинно врівноважуватися, врегульовуватися за їх кількістю в природі. А війни, мабуть, виникають із-за того, що комусь не вистачило дуала. Думаю,  війни ще й забирають у когось дуалів.

Наталка була вперше на Дні дуальності, більш за усе її цікавили стосунки між людьми. Говорила, що їй легше жити, коли знаєш, з ким спілкуєшся. А  це знання з’являється,  коли визначив соціонічний тип свій та іншої людини. Відчувалося, що поруч душевна, приємна, толерантна, а головне - ненав’язлива людина. Викликала особливі почуття, коли ледь-ледь,  стриманим  своїм усміхом легко реагувала на гумор і жарти. Отримував просто велике задоволення, коли був поруч із нею.

На початку застілля відчувалося, що вона хотіла ніби приховатися від оточення, а коли відчула загальне легке спілкування, почула розповідь Ірини про свого дуала і про, можливо, тотожні стосунки в її колишній сім’ї, легко пішла з нею на контакт. Ясна річ – тотожність спрацювала.

Ірина на Дні дуальності вже своя і багатьох із присутніх знає. Відверта, пряма, а коли розказує про своє, відчувається, що трохи хвилюється. Чутлива, багато хоче встигнути зробити, що не одразу вдається. Зустрічається  із дуалом. Про дуальні стосунки знає вже немало, тому й поділилася з нами своїми приємними відчуттями. Згадую, якось проводжав її на метро, і, розговорившись, вона не помітила, як проїхали її зупинку. До речі, таке було у мене й з Наталкою, проїхали зупинку в метро. Гаразд, ІЕЕ загубився в просторі, так для СЛІ сама природа підказує не пропустити свій вихід. Скажу відверто, що сам жодного разу  за все своє життя не проїхав потрібної зупинки. А розговорившися з дуалом... Ось вам і дуальність.

Світлана, як і Наталка, теж вперше прийшла на святкування Дня дуальності. Легка й вільна у спілкуванні. Серйозна, весела й доброзичлива. Більше спостерігала і слухала. Потім захопилася розмовою з Олександром. Зрозуміло, Світлана навчалася візуальній технології визначення соціонічних типів у ВЦС, той не диво, чому  вони так швидко знайшли спільну мову. Ще й активаційні стосунки між ними, і самі по собі це приємні співбесідники.

     Анатолій - ІЕЕ.

На святкуванні Дня дуальності у скромному помешканні на Борщагівці присутня вперше. Про соціоніку знаю ще з початку 90-х років, але суто теоретично, життя моє змінилося після визначення соціонічного типу і зустрічі з дуалом усього півроку тому. Справедливе, як на мене, твердження про екстравертну та інтровертну соціоніку. 

Мені, як інтроверту, легше зрозуміти особливості типів через стосунки між людьми,і тут нагоді стало це свято. Під час дружнього, ненав’язливого спілкування того дня я відчула аристократичний дух ІУ квадри: дуальні, тотожні та дзеркальні взаємини, прикро, що не було тоді у нашому колі жодної людини із соціотипом ЕІІ - так і не вдалося познайомитися із активатором. 

Пропоную: під час святкування Дня дуальності 2008 року  ввести до переліку заходів рольові ігри: було б цікаво взнати, хто швидше виконає якесь завдання   дуали чи активатори, тотожні чи ті, що перебувають у  дзеркальних стосунках.  Активатори, шановні ЕІІ, приєднуйтеся!

Дуже вдячна усім присутнім на святі за прекрасне, легке і водночас змістовне спілкування. Шановні Світлано, Ірино, Володимире, Олександре, щиро вам дякую! Особлива подяка організатору і натхненнику святування Дня дуальності, невтомному пропагандисту Дуальності пану Анатолію Гречинському.

Наталка - СЛІ.

Свою думку я багато разiв висловлював.
Дуальнiсть, як явище природи, вiдома вже багато тисячолiть. У День дуальностi  збираються люди, щоб мати можливiсть ширше i глибше пiзнавати доповнюючi стосунки людей, усвiдомленi Аушрою Аугутінавiчюте. Спосiб iнформацiйного метаболiзму, на мою думку, - це на даний момент те, що ми знаємо. 

Крiм способу iнформацiйного метаболiзму, може бути те, чого ми не знаємо. Явне i неявне - це також дуальнiсть. Коли  є позитивне в стосунках, то є негативне i баланс. У природi завжди є рiвновага, єднiсть. Розвитком, мабуть, вважається шлях перетворення негативного в позитивне. Кожна людина має право обирати свiй шлях.

 Володимир - ІЕЕ.

Я присутня  на Дні дуальності вперше. Людей було небагато (лише шестеро), проте зустріч видалася цікавою і якісною:)
Можливість поспілкуватися з людьми, яким не байдужа соціоніка, які прагнуть гармонії у житті  як для себе, так і для інших людей...
Щиро дякую пану Анатолію багато за що: і за запрошення на це 

свято, і за навчання візуальному визначенню соціонічних типів, що проходила взимку (правда, ще потрібно скласти іспит;-), і за визначення 1,5 роки тому мого соціотипу, а головне - за повернення мені мого власного "Я", моєї сутності, моєї самобутності, мого повноцінного життя. Знання соціоніки надає людині, на мій погляд, найважливішу можливість - можливість ПІЗНАТИ САМУ СЕБЕ, зрозуміти і прийняти свої сильні і слабкі сторони, а потім використовувати їх із якнайбільшою користю для власного розвитку. А адекватне пізнання себе, у свою чергу, веде до пізнання інших людей - для того, щоб покращити своє спілкування з ними, щоб краще розуміти їхні цінності, мотиви їхніх вчинків та їхнього ставлення.
Приємно було познайомитися з усіма, хто був на зустрічі. Цікаве спілкування приносить задоволення.
Ще раз дякую усім!

  Світлана - ІЕЕ.

Ось уже вдруге я був на зустрічі, і вона мені дуже сподобалася!

Познайомився з новими людьми, а також взнав краще тех, з ким познайомився минулого року. Наприклад, Володя (ІЕЕ), як   виявилося, -  представник даоської 

традиції. Ми з ним обговорювали позитивні та негативні риси характеру людини. З’ясувалося, що соціоніка дуже гармонійно доповнює цю традицію. Думаю, якщо Майстри цієї традиції будуть використовувати соціоніку, то вони пізнають ще один бік людської природи. Ірина (СЛІ), розповіла про себе, свою родину, про дітей та їхні характери, зокрема про стосунки між сестрами.Мені це близьке, бо у мене є двоє братів. Ми знайшли спільну мову, було про що поговорити. Поспілкувався із Світланою (ІЕЕ). Виявилося, що вона навчалася у Анатолія і в соціоніці вже дещо знає і вміє. Знайомство було дуже приємним. Краще взнал Наталю (СЛІ). Таких, як вона, треба ще пошукати. Добра, дуже хороша, товариська, а як готує - просто клас! І звичайно ж,  побачив Анатолія (ІЕЕ), свого учителя соционіки. Навіть коли усі розійшлися,   ми ще довго говорили про різні робочі моменти. Обговорювали нашу співпрацю в майбутньому. Анатолій, як завжди, був веселим та життєрадісним. Так тримати, Анатолію!!!

Особливо мені сподобалося те, що я зміг поспілкуватися і обговорити такі  питання, як вибір дуала, етапи дуалізації. Такої інформації в Інтернеті практично немає. Я маю на увазі інформацію, яка написана саме людьми дуалізованими, що живуть у цих стосунках більше 10 років. Зміг поділитися і своїм досвідом.

 Спілкування було дуже невимушеним, легким. Кожений міг легко показати себе, висловити свої думки, бути почутим. Ми багато жартували і щиро сміялися.  Обов’язково прийду наступного разу. Думаю, що це допомагає нам розібратися в собі, краще зрозуміти один одного, обмінятися досвідом, познайомитися з новими людьми и глибше зрозуміти закони соціоніки.

Олександр - ЛСЕ.

Уже втретє я на Дні дуальності!

Було приємно зустрітися із людьми, що раніше приходили на зустрічі, взнати, які зміни відбулися за рік у їхньому житті, познайомитися з новими людьми. У кожного свій шлях до соціоніки. Дехто взнав про неї давно, але більш 

серйозно Дуже важливо пізнати себе, правильно визначити свій соціонічний тип, тоді розумієш свої сильні та слабкі функції. Виходячи із цього, слід шукати роботу, а також супутника життя, з яким були б гармонійні стосунки, що з плином часу оздоровлювали та гармонізували обох партнерів.

На своєму досвіді я відчула дуальні взаємини, які не обридають і від яких не втомлюєшся. Порадила б знайти свого дуала. Спілкування з іншими людьми допомагає пізнати себе, чого не скажеш про "тотожні" стосунки, де все стає наче відображенням кожного прояву чи слова свого партнера.

Можна зустрічатися не тільки раз на рік, щоб отримати позитивні імпульси.

Ірина - СЛІ.

                               

               

     

Мені дуже сподобалося свято цього року!

Дякую всім, хто прийшов на День дуальності, хто підтримував і продовжує підтримувати втілення в життя дуальних стосунків. Стосунків приємних, комфортних, гармонійних відчуттів. Цей день вже став традицією. Це зустріч, коли ми спілкуємося на найприємніші й потаємніші теми дуальності, коли з практичного досвіду дуального життя кожного із присутніх можна взнати багато цікавого й корисного для себе.

Під час спілкування відчувався енергетичний підйом, позитивні флюїди та дотепні жарти створювали гарний настрій.

Дуальність розбиває, як морська хвиля скелю, усілякі житейські стереотипи, що століттями формувалися у стосунках людей.

Думаю, не все і не  кожному вдалося розказати про свій дуальний досвід, про свої відчуття й досягнення в дуальності.

Тож до зустрічі на Дні дуальності 2008 року, який буде надзвичайним!

Дуали усіх квадр, єднайтеся, любіте один одного й кохайтесь!

Анатолій - ІЕЕ.

<головна>дозвілля>відпочинок>деньдуальності-2004>2005>2006>2007>2008>2009>2010>2011>2012>
 

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені