Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

свято 2012
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

свято 2004
свято 2005
свято 2006
свято 2007
свято 2008
свято 2009
свято 2010
свято 2011
свято 2012

 
<головна>дозвілля>відпочинок>деньдуальності-2004>2005>2006>2007>2008>2009>2010>2011>2012>

Свято дуальності 2012

            

          

          

                                   

День дуальності в цьому році довелося перенести з 8 травня на інший день, зважаючи на ситуацію, і відсвяткувати його експромтом. Вишукувати для Дня дуальності зручний час було нелегко, бо доводилося займатися тією справою, яка вже тягнеться три роки, за час її розгляду відбулися вже три святкування Дня дуальності, а кульмінаційний момент настане ось-ось. Але не тільки життя вносить свої корективи – суд також. Чим екстремальніша ситуація, тим спокійніше я себе почуваю, у цьому я неодноразово переконуюся за останні три роки. Немало набув досвіду, бо матеріалу для спостереження непочатий край.

Хтось може подумати, це ж як може виснажувати ходіння в міліцію, до виконавчої служби, в прокуратуру, на судові засідання. Звісно, приємного в цьому мало, можна сказати, взагалі немає нічого приємного, але скільки корисного, практичного для своєї роботи соціоніка–експерта я взнав. Як працює правоохоронна служба, виконавча, судова, - тільки й встигай спостерігати.

Поділюся деякими своїми практичними спостереженнями, але не подумайте, що про вище згадані інстанції, сьогодні не їх день.Сьогодні - День гармонії, свято дуальності. Отож, тоді про дуальність і дуалів. Дозволю собі повторити свої ж слова: "Хто не відчував в житті дуальність і не прожив зі своїм дуалом хоча б один день – дарма прожив життя. Дуал розрадить, зрозуміє, підтримає, зберігатиме вірність і надійність. У важкі і радісні хвилини життя в дуальності зберігається почуття гумору, кмітливість, наснага, жага жити". Все, що я сказав, можна відчути тільки зі своїм дуалом, дуалом, який психічно не травмований, який не має психічного і емоційного порушення, іншими словами, «не псевдохтось».  Якщо Ви дозволили собі перебувати поруч з Вами хибному дуалу, стережіться, Вас очікують проблеми. Є й позитивні сторони. Закони природи діють так, що той дуал, який порушив закони дуальності, втрутився в особисте життя другої сторони, порушив її енергетику, внутрішню складову психіки, наражає себе на гідного сильного суперника, за яким стоять сили всього просторового інформаційного поля. Відбувається тоді не боротьба чи протиборство, а повне виведення з ладу й позбавлення потенціалу всіх елементів психіки, це відбуватиметься до повної ізоляції порушника на теренах соціона.

Якщо порушник – дуал з психічними властивостями «псевдо» - втрутився в зону життєвого простору дуальної пари, тоді порушник стикається з оболонкою дуалів – це амбразура, саркофаг, за яким дуали захищатимуть себе до останнього подиху від тих, хто наважився порушити дуальну гармонію. Тих, хто проявляє себе на псевдоблоках, на псевдофункціях, я називаю «психобрухт».  Бережіть себе, свою суть, свої сильні сторони!!! Особливо від не свого дуала.

Дякую другові Володимиру, ми все ж відсвяткували День дуальності після судового засідання, яке не відбулося 17 травня. Мали час і поспілкуватися, й помовчати. День і вечір були затишні, ось нам і пощастило хоч один із Днів дуальності провести лише вдвох. Жартую. Звісно, жаль, що поруч не було моєї дружини Наталоньки і наших друзів. Всім привіт! Ще зустрінемося!

Анатолий, ИЭЭ

<головна>дозвілля>відпочинок>деньдуальності-2004>2005>2006>2007>2008>2009>2010>2011>2012>
 

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені