Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

виховання
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

про нас
наукові твори
проекти
освіта
наука
психологія
типування
політика
здоров'я
дозвілля
сім'я
виховання


Виховати дитину – значить розкрити її схильності і направити у житті

Виховання - це управління процесом формування особистості. При цьому це не те управління, де має місце жорстке маніпулювання дитиною і підкорення її волі педагога, а створення сприятливих умов для всебічного розвитку особистості. Такими умовами є: розвиток сильних якостей соціонічного типу і формування відповідних позитивних рис характеру. Розрізняється вроджений характер і соціальний характер. Вроджений – це суть психіки, зміст якої розкривається соціонічним типом, а соціальний характер – це набуті риси в залежності як від впливу середовища так і від природного психічного складу. Соціонічний тип накладає певні обмеження на формування характеру, одні якості можна розвивати безмежно, інші – лише до певної межі, виробляючи певний норматив.

Спеціалісти Центру Соціоніки можуть розкрити характерні риси, сильні і слабкі сторони, дати рекомендації по реалізації сильних сторін і захисту слабких, як правильно виховувати і направляти дитину, не травмуючи її, а повністю розкриваючи її здібності, таланти і можливості. При розкритті ранньої профорієнтації пропонуються види діяльності, до яких дитина схильна. Це дає знання у предметній направленості при виборі гуртків, шкільних предметів. Придбавши на Ваш вибір характеристику, Ви можете узнати тонкощі характеру своєї дитини ще у ранньому віці. А це дасть Вам знання, як краще з нею поводитись, щоб не травмувати її, що можна від неї вимагати, а чого ні. Розкривши природжені якості дитини, наші спеціалісти надають рекомендації по вихованню, коли дитину не переробляють, не пригнічують, а направляють згідно її природи.

На розвиток дитини впливають ще й закономірні стосунки між батьками і між самою дитиною і кожним із батьків. Від них залежить ставлення дитини до батьків, її сприйняття того, що їй говорять, реакція на те, що від неї вимагають. Знаючи тонкощі стосунків, можна знайти шлях до дитини, опосередковано впливати на неї, щоб вона краще розуміла Вас і правильно реагувала. Визначивши соціонічні типи членів сім’ї можна розкрити стосунки між ними і дати рекомендації по налагодженню взаєморозуміння.

От і виходить, що виховання, як прийнято його сприймати, не має сенсу, таке виховання не на користь, а на шкоду розвитку і становленню особистості, її реалізації в житті. Є знання природних законів, які треба враховувати і притримуватися, власним прикладом показувати гідну поведінку. Від батьків, родичів, або сторонніх людей вимагається вміння спрямовувати думки і дії вихованців таким чином, щоб надавати їм дієву перевірену інформацію та знання, бути прикладом у проявах самих себе, за своєю поведінкою, вчинками.

Дізнаєтесь більше із книги “Знайди гармонію в житті”

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені