Соціоніка, знайомство, робота, відпочинок   

Виявляємо здатність до професії
Робимо підбір кадрів

 

Визначаємо соціонічні типи
Знайомимо дуалів

               Наші послуги
          головна угору контакти русский english

здоров'я
послуги теорія практика статті знайомство робота відпочинок навчання менеджмент відгуки

про нас
наукові твори
проекти
освіта
наука
психологія
типування
політика
здоров'я
дозвілля
сім'я
виховання


Всеукраїнський Центр Соціоніки для охорони і зміцнення здоров’я населення України

Медики прийшли до висновку, що лікувати окрему хворобу і навіть весь організм неефективно, необхідно лікувати психіку. Тому майбутнє медицини - за інформаційними технологіями.

Піклуючись про своє здоров’я, ми звертаємось до лікарів, і вони допомагають усунути наслідки хвороб. А чи задумувалися ми, в чому їх причина? Віруси, кажуть, бактерії, екологія. Але люди знаходяться в однаковому середовищі, а хворіють, чомусь, не всі. Імунітет, кажуть, різний. А чим визначається імунітет у різних людей? Закладений від народження? Таких досліджень немає. Але є наукові результати, що імунітет залежить від того, з ким спілкуємось і живемо, від впливу стосунків і від самореалізації людини. Це підтверджується практичними спостереженнями.

Що таке самореалізація? Це праця в задоволення, коли є змога реалізувати свої таланти, здійснити власну суть у справі до душі. А от інші види діяльності виснажують організм, підривають здоров’я і скорочують життя. Це ті види, де вимагається задіювання слабких сторін психіки. В такому разі ми відчуваємо себе знесиленими, починаємо хворіти, і не дивно. Адже сильні сторони, на які отримується найбільший потік енергії, стають заблокованими, і потрібні неабиякі сили і напруження, щоб використовувати слабку енергетику слабких сторін. І тоді людина відчуває, що життя її тяжке, вважає себе невдахою, бо отримує одні неприємності – не збуваються мрії, не реалізуються таланти, охоплює глибока апатія, або роздратування і самопоїдання, що травить душу. І як не дивно на перший погляд, але саме серед таких людей багато активних, аж до фанатизму, прибічників “здорового способу життя”, нетрадиційних методів підвищення енергетики тощо.

Що таке дуальна сім’я? Це найгармонійніша сім’я, коли батьки доповнюють один одного і діти, природно, теж. Це безконфліктна сім’я, члени якої мають стійкий імунітет і оздоровлюються від радості спілкування.

Наші спостереження за людьми до дуалізації і після, тобто, коли вони зустрілися і одружилися з дуалами, показали, що обоє дійсно оздоровились, і їх імунітет підвищився. Співробітник Центру Соціоніки страждав на часті респіраторні захворювання, а після одруження з дуалом його стан здоров’я вирівнявся, простуди турбують менше. Крім того, в ньому пройшли кардинальні зміни, він став впевненішим, енергійнішим, жвавішим, помужнів і посміливішав. Оздоровився комплексно.

Інша дуальна пара – обоє стали більш врівноваженими, спокійними, м’якими, життєрадісними, енергійними, завдяки дуальності зросла і їх працездатність.

Дотримання законів соціоніки приводить до оздоровлення людини як на психічному, так і на фізичному рівні (кожна людина за певним соціонічним типом має від природи потенційні хвороби, слабкі місця, які проявляються при недуалізованості).

При міцному фізичному здоров’ї у людини можуть бути внутрішні проблеми пригнобленого психічного стану. При доповненості партнерів такого стану не буває. Доповненість у спілкуванні оздоровлює завдяки позитивному взаємному енергообміну. Підбір дуальних пар і комплектація колективів згідно соціонічних законів взаємодій (по квадрам) піднімає енергетику групи, і не тільки підвищується працездатність, а й оздоровлюються всі члени таких груп.

Використання законів соціоніки позбавляє людину неврозів, психозів, депресій, через конфлікти, від яких починаються хвороби всього організму. В цьому переконані люди, які відчули на собі їх силу. Крім того, соціоніка расширює методи глибинного психоаналізу, дозволяє більш еффективно проводити терапію ряду психічних розладів. Наприклад, в області наркології розроблені і використовуються ефективні соціонічні методи роботи з хворими, які дають хороші результати.

В США експериментально доведено, що виконання роботи, яка до душі, позбавляє хвороб. Оздоровлення людини на основі отримання знань її особливостей і вміння використовувати свій природжений потенціал при правильному виборі професії, а також допомога у пошуку психічно сумісних партнерів сприятиме гармонізації їх психіки за рахунок природного інформаційного та енергетичного обміну й ефективної самореалізації.

Існує Служба профілактики психічного і фізичного стану людини в Центрі “Оздоровлення”, де проводиться відпочинок у групах психічної сумісності, а також лікування та нагляд за фізичним станом наших клієнтів, який здійснюють спеціалісти, майстри своєї справи, бо їх природні здібності відповідають обраній спеціальності. Це справжні професіонали - лікарі стоматологи, урологи, хірурги, пульмонологи, отолярингологи. Ми пропонуємо визначити у нас свій соціонічний тип іншим спеціалістам з усіх галузей медицини, щоб знати, чи правильно вибрана Вами професія і робота, прилучитися до нашої справи. До груп психічної сумісності ми підбираємо психічно сумысних спеціалістів.

Виявлено, що підбір людей певних типів дає можливість проводити більш ефективну групову психотерапію, а підбір хворих в палатах по группам с комфортними стосунками значно (в 1,3 - 2 рази) скорочує час перебувания пацієнтів у стаціонарі (під час лікування чи після операцій) за рахунок сприятливого психоінформаційного та енергетичного обміну. В той же час несприятливі стосунки приводять до загострення хронічних чи виникнення нових психосоматичних захворювань.

ПРОПОЗИЦІЇ

Пропонуємо співпрацю з надійними партнерами щодо організації науково-дослідницької роботи для визначення закономірності можливих хвороб у людей певних соціонічних типів. Бажано поєднання із спеціалістами генетиками для встановлення взаємозв’язку між генною інформацією і соціонічним типом. Для цього потрібно визначати соціонічні типи тих пацієнтів, у яких досліджується генна структура, і вносити данні до Всеукраїнської Соціонічної Бази Даних (ВС - База), де інформація зберігається не лише про певну людину, а як людину з природженими задатками.

При згоді з нашою пропозицією для проведення діагностики необхідно створити наступні умови:

  1. Надати робоче приміщення.
  2. Призначити відповідальну особу за організацію направлення пацієнтів на визначення соціонічного типу.
  3. Сприяти рекламі для ширшого використання ВС-Бази даних і поширення соціоніки в суспільстві.
  4. Пропагувати доцільність соціоніки з метою навчання медичних працівників визначенню соціонічних типів.

Пропонуємо розширити Центр оздоровлення й створити санаторій психічної сумісності.

Ми можемо вирішити такі проблеми:

Проблема

Шляхи вирішення

Методи роботи

1.Оздоровлення на психічному та фізичному рівні

Дуалізація

Підбір дуальних пар Соціонічної служби "Знайомств"

2.Гармонізація колективів

Формування груп

Програма наукового підбору кадрів (НПК)

3.Профорієнтація

Спрямування на види діяльності, характеристика професійної здатності

Програма НПК ВЦС

4.Розширення Центру оздоровлення

Приміщення

Розширення штату лікарів-спеціалістів

5.Будівництво і комплектація кадрами санаторію профілактично психічного оздоровлення на основі підбору груп згідно природних законів комфортних взаємодій

Матеріальна допомога і підтримка

Організація будівництва на існуючій вже території

6.Зв’язок між генної структурою і соціонічним типом

Співробітництво із спеціалістами-генетиками

Наукові дослідження ВЦС

Працівникам Охмадиту, зокрема фірми “ІСІДА” пропонуємо визначати соціонічні типи батьків майбутнього ембріону для зачаття дитини пробірочним методом, щоб надати можливість виховувати дуальну дитину.

Давайте об’єднаємо наші зусилля для зміцнення здоров’я людей України.

Дізнаєтесь більше з книги “Соціоніка суспільству і наукам”

 

KMindex 

головна ] послуги ] теорія ] практика ] статті ]знайомства ] робота ] відпочинок ]  [ навчання ]менеджемент ] відгуки ]

Усі питання надсилайте на vcs-vcs@ukr.net

Дизайн © 2001 ViVo Studio
© 2001-2004 Всеукраїнський Центр Соціоніки. Авторські права захищені